20.10.2018

DJM 🆚 Xaverov ❌ 5 : 1 ( 3 : 0 )

Sestava 👣: Prüher & Bednář, Nguyen F., Štěpán, Kapek, Krameš, Obergruber, Němec, Novotný, Nguyen M., Stříbrský, Bartoš, Tichý, Kulhavý.

Střelci ⚽: Tichý 2x, Krameš, Obergruber, Bednář

Shrnutí 🥅: Toto utkání bylo jedno z těch hezčích 🔝👏⚽, kdy oba týmy chtěly hrát útočný fotbal. Do utkání jsme vstoupili správně a ve 4 min. vstřelili první branku. Hrálo se nahoru dolů bez dlouhých prodlev. Po individuální akci a krásné přihrávce před branku jsme dali druhý gól. Těsně před poločasem jsme se uklidnili třetí brankou.
V začátku druhého poločasu jsme hosty tlačili a vytvářeli si standardní situace, bohužel po jedné z nich jsme přihráli míč až k našemu brankáři, který otálel s rozehrou a trefil dobíhajícího protihráče do těla a míč se odrazil do naší brány. Laciný gól, ale kluci makali dál a brzy přidali čtvrtou uklidňující branku. V poslední minutě zápasu jsme ještě po standardní situaci navýšili skóre.
Dnešní výkon hodnotíme pozitivně, kluků bylo celé hřiště a hlavně chtěli, což je vždy velmi důležité, nepřišli si jej zahrát.

Sobota 20. 10. 2018 ⚽ výkop 13:45, Mikulova UMT

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky