ZLR * pouze 1x RAKOVNÍK T. & odpadl - CHOMUTOV

20.01.2018

SOBOTA * 20.01. 2018 ⚽ POZOR ZMĚNA sraz až v  12h. v Rakovníku / Soupeř z Chomutova pro nemoc odpadl. Došlo tedy i z tohoto důvodu ke zúžení nominace - viz. www.tymuj.cz

Souboj s domácími

FK Dukla JM x Tatran Rakovník 5 : 2 ( 2 : 0 )

Sestava: Kubálek + Nguyen T., Matoušek D., Kočovský M., Vyjídák J., Lejsek M., Kapek M., Krameš J., Nguyen F., Nguyen A., Obergruber T.

Střelci: Nguyen T., Krameš 2x, Kočovský, vlastní branka

Shrnutí:

Střetnutí s domácím týmem, který ještě neprohrál, byla předzvěst kvalitního zápasu. A bylo tomu tak, domácí nám nedali ani trochu prostoru v utkání a každou naší ztrátu ihned proměňovali v nebezpečný brejk. První poločas ještě hráli otevřenou hru a my jsme po pěkných akcí vedli v poločase 0:2 (jeden gól si dali domácí vlastní). V druhé půli již domácí hráli zataženěji, a při zisku míče ihned hráli na hrotového útočníka, který měl parametry staršího žáka. Nutno uznat, že domácí velmi kvalitně a nekompromisně bránili. My jsme museli být více v druhém poločase trpělivý na míči a to se nám moc nedařilo. Do zahuštěné obrany jsme nedávali kvalitní míče a často naše akce končili v krajích při individuálních akcích. Muselo dojít na změnu, a tak kluci dostali za úkol hrát na 1-2 doteky a rychlými narážečkami obranu rozhýbat. A to bylo to správné, ale ne vše vyšlo a z brejků jsme obdrželi dva góly. Museli jsme více a rychleji kombinovat, což některým hráčům moc nešlo a na to se budeme muset více zaměřit v tréninku. Také nám vázlo odskočení od hráče v přehuštěném prostoru a pohyb po přihrávce, chtít dál hrát. Máme stále, co zlepšovat.

Příští týden nás čekají dva zápasy na Junioru a v Rakovníku.