ZLR * play-off / 2x zápasy o 1.-4. místo

SOBOTA * 10.03. 2018 ⚽ 09:00h - 12:00h v Rakovníku

SK Petřín Plzeň ⚽ FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO ⚽ Hřiště č. 2

FK Dukla JM : SK Petřín Plzeň 2:3 ( 0 : 2 )

Sestava: Vagenknecht & Nguyen T., Matoušek, Kočovský, Nguyen A., Tichý, Kapek, Míka, Stříbrský, Pampurik, Nguyen M., Kulhavý, Berisha.

Střelec: Berisha 2x

Shrnutí: Konečná fáze zimního turnaje, kdy jsme si to poslední čtyři týmy rozdali o celkové umístění. O postup do finále jsme hráli s druhým týmem z druhé skupiny. Tím nám byl SK Petřín Plzeň. Od první minuty se soupeř do nás zakousl a tlačil nás. Měli jsme obrovské problémy dostat se od své branky. Nechtěli jsme nakopávat míče, ale hrát konstruktivně. S takovým nasazením a důrazem jsme se nesetkali zatím během celé zimní přípravy. První gól jsme jim darovali chybou brankáře, který neudržel střelu v náručí a přišla dorážka. Druhý gól při ztrátě v přechodové fázi, a dobře zakončení brejkové situace. V poločase jsme udělali lehké změny a v druhém poločase jsme hru začali pomalu srovnávat. Přidali jsme také na důrazu, zpřesnili přihrávky a přidali na pohybu, a rázem to bylo 10 minut před koncem 2:2. Rychle nám bohužel docházely síly a Plzeň nás opět zatlačila k naší brance a vítězství strhla na svou stranu. Zaslouženě. Sehráli jsme další velmi kvalitní utkání s ligovým týmem, který nám ukázal, jak se to hraje rychleji a důrazněji o dvě třídy výše. Plzeň se nakonec stala celkovým vítězem turnaje.

Junior Chomutov ⚽ FC Slavia Karlovy Vary 05 ⚽ Hřiště č. 1

PŘESTÁVKA / 30 minut

⚽ FINÁLE ⚽ Hřiště č. 1

⚽ O 3. místo ⚽ Hřiště č. 2

FK Dukla JM x Slavia Karlovy Vary 3 : 1  ( 2 : 0 )

Zápas o 3.místo

Sestava: Vagenknecht & Nguyen T., Matoušek, Kočovský, Nguyen A., Nguyen M., Pampurik, Kapek, Stříbrský, Tichý, Míka, Berisha, Kulhavý.

Střelci: Míka, Tichý, Nguyen T.

Shrnutí: Po předešlé prohře o postup do finále nás čekal za 30 minut další velmi kvalitní tým. U kluků převládal smutek, že nepostoupili do finále. Až nás to překvapilo a více jak půlka kluků zápas obrečela. Kluky jsme nabudili, že stále hrajeme o medaili. Tento zápas jsme zvládli po taktické stránce. Po ztrátě míče jsme ihned chodili pod míč všichni a soupeř musel hrát do plných. My jsme to využívali k rychlým brejkovým situacím a proměňovali. Se třemi kluky z Varů jsme měli obrovské problémy, jejich vyspělost byla úplně někde jinde a nám to v těchto soubojích ubíralo mnoho sil. Bojovali jsme, drželi taktiku, soupeř střílel ze středních vzdáleností a tentokrát nás Honzík v brance výborně podržel. To, co prošlo obranou, bezchybně pochytal. Jediný gól jsme dostali z rohu, kdy jsme neuhlídali jednoho z těch vyspělejších chlapců.
Velká pochvala pro všechny kluky, kteří nám zůstali zdraví a mohli se zúčastnit poslední fáze turnaje.
Opět další velmi kvalitní zápas s ligovým týmem.

Celkové umístění: 3. místo

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky