ZLM * Kralupy nad Vltavou

26.01.2019

DJM 🆚 Kralupy nad Vltavou ❌ 15 : 2 (6 : 1)

Sestava 👣: Kulhavý & Bednář, Novák, Stříbrský, Rypota, Prüher, Bartoš, Krameš, Kapek, Němec, Nguyen M., Poustka.

Střelci ⚽: Nguyen M. 4x, Krameš 3x, Němec 2x, Rypota 2x, Stříbrský, Prüher, Kapek, Poustka.

Shrnutí 🥅: Před dnešním (sobotním) utkáním došlo k nečekaným změnám, kdy nám byl přesunut o hodinu a půl déle začátek utkání. Cestovat zpět se moc nevyplácelo, tak jsme společně vyrazili do nedaleké restaurace, kde jsme si dali všichni dobrý hovězí vývar, pití do karaf vodu s citrónem a přitom sledovali finále Petry Kvitové. Posilněni jsme se šli připravovat na zápas. Úvod zápasu byl z naší strany nepřesný s málo pohybem. Postupem času jsme se rozhýbali a přebírali kontrolu nad hrou. Druhý poločas jsme už řídili hru přesvědčivěji než první poločas. Přesto jsme dělali dost chyb v zakládání útoku. Standardní situace také nebyli dneska zrovna moc přesvědčivé, takže máme na čem pracovat v dalších trénincích.

Zítra pokračuje ZL v Nebušicích :)

4. zápas ⚽ 26.1.2019 SOBOTA ⚽ výkop 11.20h ⚽ Zimní liga METEOR (ZLM), sraz 10:30 hod.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky