DJM 🆚 AFK Union Žižkov ❌ 14 : 0 ( 7 : 0 )

Sestava 👣: Vagenknecht & Štěpán, Bednář, Novák, Krameš, Kapek, Soukup, Nguyen F., Obergruber, Rypota, Prüher.

Střelci ⚽: Krameš 6x, Rypota 4x, Prüher 3x, Kapek

Výhra v tréninkovém tempu

Shrnutí 🥅: V dalším utkání zimní ligy na Meteoru nám byl soupeřem Afk Union Žižkov. V prvním poločase jasná dominance, soupeř nevystřelil ani jednou na branku. Poločas byl pro Žižkov ještě milosrdný a ještě chtěl hrát fotbal. Do druhého poločasu, po dohodě s trenérem Unionu, jsme si to chtěli udělat těžší a odehráli jsme druhý poločas v 5 proti 7. I tak jsme soupeře přehrávali, tak jsme si to opět udělali ještě těžší a hráli na 2-3 doteky, abychom museli běhat. Tento zápas byl bohužel, ke vší úctě k soupeři, pro nás bezvýznamný. Soupeře to po čase přestalo bavit a přístup jejich hráčů ovlivnil i nás.

#fkduklajižníměsto #hrdýnasvůjklub #mynatomáme #myjsmetým

Příští týden nás čekají dva zápasy na zimních ligách v Nebušicích a Meteoru.

&

2. zápas ⚽ 13.1.2019 NEDĚLE ⚽ sraz 14.30 & výkop 15.30h ⚽ Zimní liga METEOR (ZLM)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky