27.01.2018

SOBOTA * 27.01. 2018 ⚽ výkop 11:15 na Junioru

Obrat ve druhém poločase

FK Dukla JM : Sokol Řepy 7 : 3 ( 2: 3 )

Střelci: Nguyen T., Kulhavý J., 2x Stříbrský J., Kočovský M., Nguyen Anh., Obergruber T.

Sestava:

Kubálek V. + Matoušek D., Nguyen T., Nguyen F., Pampurik P., Kulhavý J., Stříbrský J., Obergruber T., Míka M., Štěpán P., Kočovský M., Vyjídák J., Lejsek M., Nguyen Anh., Krameš J.

Shrnutí:

Tak v dnešním zápase hosté do čeho kopli v prvním poločase, skončilo gólem. Vzadu někteří jedinci vytvářeli individuální chyby, nad kterými rozum chvílemi stál. Naštěstí jsme dnes byli hodně hladoví dopředu. Celý první poločas jsme doháněli výsledek (3:3). Do druhého poločasu jsme se uklidnili, vysvětlili jsme si chyby, kluky jsme více nabudili na útočení. Gólů mohlo být více, ale těší nás, že kluci zabrali a ukázali nejen sobě ale i rodičům, že když se chce tak to jde.

V týdnu nás čekají další dvě utkání. Ve středu Brandýs n/L a ve čtvrtek Neratovice.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky