Zličín 🆚 DJM ❌ 0 : 12 ( 0 : 5 )

Skvěle zvládnuté utkání

Sestava: Prüher & Bednář, Kulhavý (B), Štěpán, Kapek, Krameš, Obergruber, Němec, Novotný, Bartoš, Nguyen M., Poustka, Tichý (B).

Střelci: Tichý 4x, Obergruber 3x, Krameš 2x, Bartoš 2x, Kulhavý.

Shrnutí: Od prvních minut jsme kontrolovali hru, domácí pustili pouze po naše vápno. Bohužel, dnes neměl náš brankář svůj den a svou nepozorností dával šanci domácím, kdy po jednom odkopu trefil protihráče a míč letěl do naší branky, míč doběhl a rukou vyhodil mimo branku. Domácí křičeli gól, ale rozhodčí mlčel a my hráli dál. Co se dělo potom, za slova od některých soupeřových maminek směrem k našemu brankáři a také na zbytek týmu, to je opravdu k zamyšlení, jak dokáží lidé být jízliví na dětí. Poločas jsme dohráli za stavu 0:5. Do druhé půle jsme udělali menší změny v postech a ihned přidali další branky a zápas dohráli i s prostřídáním kluků na pozici brankáře.
Bohužel při odchodu ze hřiště do kabin si někteří opět neodpustili narážky, při našem vítězném pokřiku v kabině zněl z venku pískot a dokonce jeden z činovníků domácích přišel drze až do šatny nám něco vysvětlovat o ovlivnění zápasu.
Co nato říci, že tohle na fotbal nepatří a hlavně ne k dětem. A kvůli jednomu sporného momentu urážet sprostě rozhodčího apod.
Příští utkání hrajeme 14.10.2018 s Viktorkou Žižkov na Vítkově od 12.30 h.

Ztotožňujeme se s myšlenkou, že naším hlavním cílem není výhra, ale hra samotná, radost z ní, i když vyhrávat samozřejmě chceme.

• Fandíme a povzbuzujeme slušně, aby na nás mohl být náš klub hrdý tak, jako jsme hrdí my na něj.
  • Nenadáváme a nekřičíme na hráče, trenéry, soupeře či rozhodčí. Případný nesouhlas s děním naše chování neospravedlňuje.
  • Respektujeme našeho soupeře, hraje fotbal pro radost, stejně jako my.
  • Tleskáme našim barvám, tleskáme soupeři, odměníme tak každou hezkou akci.
  • Nechceme výhru za každou cenu, uvědomujeme si, že nejdůležitější je cesta, jakou jsme k vítězství došli.
  • Rozhodčí, pokud je na hřišti, je také jen člověk, může udělat chybu, stejně jako my, stejně jako Vy.

Neděle 7. 10. 2018 ⚽ výkop 10:45, Zličín UMT