Viktorka Žižkov 🆚 DJM ❌ 2 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava 👣: Prüher & Bednář, Kulhavý, Štěpán, Krameš, Kapek, Obergruber, Němec, Novotný, Nguyen M., Stříbrský, Tichý, Poustka.

Střelec ⚽: Kapek

Shrnutí 🥅:

V nedělním utkání jsme nebyli schopni vstřelit více gólů. I kdybychom hráli ještě do teď. Tolik šancí kolik jsme si byli schopni vytvořit, ale bohužel slabým zakončením, nervozitou, zbrklostí jsme vše zároveň spálili. Po celé utkání jsme měli herní převahu a domácí pouštěli k naší brance jen sporadicky. Bohužel jsme inkasovali branku jako první, ze dvou střel na branku za 1.poločas. Na začátku druhého poločasu, jsme skóre srovnali a tlačili domácí před jejich branku. Míč poskakoval v brankovišti několikrát, my X-krát doráželi, ale míč do sítě stejně nedostali. Dvě minuty před koncem jsme z novu z ojedinělého útoku obdrželi branku a prohráli si zápas. Doufáme, že jsme si smůlu vybrali a v příštích utkání nám bude přáno.

Po dvou venkovních utkáních po sobě budeme hrát příští utkání 🗓️ v sobotu, 20.10.2018 na Mikulce 🏟️ proti SC Xaverov od 13.45 h. 🌍

změna termínu !!! Nově neděle 14. 10. 2018 ⚽ výkop 12:30, hřiště Vítkov TRÁVA

Původní termín: 13.10.2018 09:00

🔥 ZMĚNA 🔥 původní termín byl v sobotu 13.10.2018 / 09:00 !!! 🔥