XAVEROV - DUKLA JM U13 * 18.kolo přeboru

📰 Ostudný úvod zápasu 📰

XAVEROV 🆚 DJM ❌ 4 : 2 (3 : 1)

Sestava 👣: Vagenknecht 🧤 Novák, Bednář, Pampurik, Štěpán, Kapek, Krameš, Němec, Kulhavý, Obergruber, Prüher, Poustka, Stříbrský, Nguyen F.

Střelci ⚽: Poustka, Obergruber

Shrnutí 🥅: Bohužel dneska musím být hodně kritický v hodnocení prvního poločasu. Naprosto nekoukatelný fotbal z naší strany, bez pohybu, bez chuti hrát fotbal. Všichni se po hřišti pouze toulali. S takovým přístupem jsem kluky snad ještě neviděl hrát. Domácí nás přehrávali ve všech směrech, byli jsme všude druzí. A když jsme míč získali, ihned první přihrávkou jsme ho domácím darovali. V brance nás nepodržel ani brankář, kdy pustí ze střední vzdálenosti střelu po zemi mezi nohami. Prostě děs. Na konci poločasu aspoň korigujeme stav.

V poločasové pauze jsme měli větší domluvu s chlapci, změnili postavení hráčů a hle ono to najednou jde. Snižujeme na 3:2 a vzápětí máme další obrovskou šanci na srovnání stavu. Domácí nepouštíme z vlastní půlky a dobýváme branku. Šance si vytváříme, ale buď nám chybí kousek nebo domácí brankář skvěle chytí. Snaha o vyrovnání žene všechny dopředu a tím se nám vzadu otevírají okna v obraně. Ke konci zápasu z jednoho brejku dostáváme 4. gól a zápas je rozhodnutý. Dobývání domácí branky nám vzalo hodně sil a na otočení utkání už není, kde brát.Dnes nám hodně věcí nefungovalo, spíše to byla v našem podání křeč než ladný výkon. Ale bude potřeba si i promluvit s některými chlapci o jejich přístupu k fotbalu.

Příští utkání hrajeme 12.5.2019 od 13h na Mikulce s Vršovicemi.#fkduklajižníměsto #mladšížáci 💛❤️ #hrdýnasvůjklub ⚽ #myjsmetým 🏟️ #mynatomáme

Neděle 05. 05. 2019 ⚽ výkop 13:00,  Xaverov H. Počernice UMT