Vršovice "B" ⚽ FK Dukla JM 0 : 21 ( 0 : 11 )

Sobota 5.5.2018 ⚽ výkop 10:45 hod. ⚽ UMT - Na Vrších 1503/1, P10 - Vršovice

Zastříleli jsme si...

Sestava: Kubálek & Matoušek, Lejsek, Kočovský, Nguyen T., Vyjídák, Tichý, Krameš, Kapek, Nguyen M., Štěpán, Nguyen F., Obergruber.

Střelci: Nguyen T. 6x, Tichý 5x, Lejsek 2x, Nguyen M. 2x, Štěpán, Krameš, Kapek, Matoušek, Kočovský, Obergruber.

Shrnutí:

V dnešním utkání jsme se chtěli po minulé prohře vrátit do herní pohody. K zápasu jsme přistoupili tak, jak se patří. Koncentrovaní a s vůlí vyhrát zápas. První poločas rozhodl o celém utkání (0:11). Domácí byli bez střídaní, tak jsme se domluvili, že budeme hrát druhý poločas v počtu 6+1, aby soupeř mohl prostřídávat. Po 15ti minutách jsme si to sami ještě ztížili a hráli jsme jen v 5 hráčích. Kluci si zastříleli a i v menším počtu hráčů jsme domácí k naší brance nepouštěli a drželi je na jejich půlce. Teď je potřeba herní pohodu přenést do následujících zápasů.

Příští utkání hrajeme v neděli 13.5.2018 od 10 h v Újezdě nad lesy.

🕤 sraz v 09:45 - jako obvykle hodinu předem 😉