ÚJEZD n. LESY - DUKLA JM U13 * 17.kolo

13.05.2018

Újezd n. Lesy ⚽ FK Dukla JM 2 : 10 ( 1 : 7 )

Neděle 13.5.2018 ⚽ výkop 10:00 hod. ⚽ TRÁVA - Čentická 1470, P21 - Újezd nad Lesy

Zápas v naší režii

Střelci: Kulhavý 3x, Nguyen T. 2x, Lejsek, Matoušek, Nguyen Anh, Krameš, Obergruber.

Sestava: Kubálek & Matoušek, Nguyen T., Kočovský, Lejsek, Vyjídák, Nguyen A., Kapek, Krameš, Nguyen F., Kulhavý, Štěpán, Obergruber.

Shrnutí:

Do prvního poločasu jsme vstoupili jak se patří, drželi jsme míč, vytvářeli si šance a s nimi přicházela fotbalová radost v podobě gólů. Domácí jsme pouštěli sporadicky k naší brance, spíše po našich individuálních chybách. Do druhého poločasu jsme už vstoupili ve volnějším režimu, proházeli jsme některé posty a plynulost hry už nebyla taková. Ale je potřeba, aby si kluci zkoušeli i jiné herní pozice.
Příští utkání hrajeme 19.5.2018 na Mikulce od 15ti hod s Běchovicemi.