UHŘÍNĚVES - DUKLA JM U13 * 11.kolo

19.11.2017

SK Čechie Uhříněves x FK Dukla JM 1 : 18 ( 0:9 )

Poslední utkání 

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Nguyen T., Pampurik, Lejsek, Haišman, Vyjídák, Krameš, Obergruber, Kulhavý, Kapek, Stříbrský.

Střelci: Nguyen T., Matoušek, Haišman, Kulhavý, Lejsek, Stříbrský, Krameš.

Shrnutí:

K poslednímu utkání podzimní části jsme, jak se patří, vstoupili aktivně, soustředěni a v prvním poločase rozhodli o celém utkání. První poločas byl plný pohybu, krásných přihrávek, kliček - asi tak bychom si to představovali. V druhém poločase už někteří jedinci začali hrát více na sebe a začalo se tím ztrácet tempo hry. Utápění se v kličkách, namísto přihrávky. Po vystřídaní těchto jedinců došlo k rozmluvě a zbytek zápasu už pak opět probíhal v naši režii.

Klukům bych rád poděkoval, za podzimní část sezóny a ke krásnému 2. místu.

Protočili jsme všechny kluky v mistrovských utkáních. Záleželo na každém z nich, kolikrát si řeknou o nominaci na zápas. Vše se odvíjelo od pracovitosti při trénincích, docházce a záleželo na každém z nich. Zdravá konkurence některým pomohla a někteří musí více přidat. Kolikrát bylo těžké vybrat určitý počet kluků na zápas, poněvadž by si to zasloužili všichni.
Tím, chci říct, že s úrovni tréninků jsme byli po většinu podzimní části spokojeni.
Teď nás čekají dva zimní turnaje, kde nás opět prověří kvalitní soupeři, a kluci dostanou další velkou porci herní praxe. 

Trenér Dan

https://www.fkduklajm.cz/posledni-utkani-2/