TURNAJ "Benešov pro r.2007"

26.02.2017

Kluci našeho ročníku DJM-2007 hrající za 2006 na Turnaji v Benešově skončili na pěkném 2.místě, jen o skóre za Chrudimí. Gratulace ! ;+)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Děkujeme všem zúčastněným na včerejším turnaji v Benešově a všem rodičům za podporu a skvělou atmosféru během celého turnaje.

Do zápasového tempa jsme vlétli naplno, na úvod porazili FK Vikoria Žižkov 7:2 a po té outsidera turnaje Sokol Řepy 11:0. Následovalo utkání s MFK Chrudim plné zbytečných chyb a zvratů, v němž jsme počáteční velmi rychlý nepříznivý stav 0:2 dokázali otočit v náš prospěch, abychom v těsném závěru neudrželi těžko vydřené vítězství a skončili remízou 5:5. Po pauze na oběd jsme se velmi trápili s nejlepším gólmanem turnaje papírově slabšího soupeře SK Benešov B a vděčně přijali těsné vítězství 3:2. A to vše jen proto, abychom své účinkování uzavřeli grandiózním výkonem s favoritem turnaje SK Benešov A a utkání nabité emocemi, tvrdou hrou, bojovným nasazením a bohužel i zraněním jsme dotáhli do vítězného konce 5:2. Nakonec jsme obsadili druhé místo, o němž rozhodlo lepší skóre celkového vítěze MFK Chrudim. Kromě toho jsme získali i ocenění za nejrychlejší gól Adama v čase 9 sekund.

Turnaj splnil svůj účel a po sérii přátelských utkání jsme opět prožili turnajové napětí. Každý z kluků si dal gól a v bráně nás jistila a často zachraňovala skvělá Niki.
Pro zajímavost ještě několik statistických údajů:
- odehráno 100 minut čistého času
- celkové skóre 31:11
- útočníci: Stříbro (8x), Poustky(7x), Áda (6x), Horyna (4x)
- obránci: Hanz (4x), Bedna (1x), Razi (1x)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Neděle 26.2.2017 od 8h. v Benešově pro ročník 2007. Sestava na www.tymuj.cz 

Místo konání: S-Centrum Benešov, U Vodárny 2215 Benešov

https://www.scentrum.eu/index.php?clanek=kontakt&lng=cs 

Čas srazu: ne, 26. 2. 2017 8:30

Konec akce: ne, 26. 2. 2017 15:30

Zadal: Daniel Obergruber

Poznámka k akci: Duklácké oblečení tréninkové. Hraje se v nafukovací hale na UMT. Oběd je možnost si na místě koupit (Restaurace), odehraje se 5 zápasů po 20 minutách.
Startovné 200kč.
Upozorňuji - turfy sebou. Umělka je už starší.
Tým vedli trenéři: Petr Bednář, Milan Bryscejn.