STODŮLKY - DUKLA JM U13 * 10.kolo přeboru

Stodůlky 🆚 DJM ❌ 2 : 1 ( 1 : 0 )

FK DUKLA JM 2006 - Hlavní stránka | Facebook

Sestava 👣: Vagenknecht & Bednář, Nguyen F., Novák, Štěpán, Obergruber, Krameš, Němec, Poustka, Nguyen M., Kapek, Tichý.
Střelec ⚽: Obergruber

Shrnutí 🥅: Po příjezdu na zápas se Stodůlkami (hráno na UMT ZŠ Klausova) se dozvídáme hodinu před utkáním, že nám zařídí šatnu do 10-ti minut. Bohužel šatna k dispozici nakonec není, ale je nám umožněno sdílet šatnu dohromady s týmem přípravky Počernic, která hraje zápas před námi a zároveň s námi sdílí šatnu také rozhodčí. Bohužel se do šatny dostáváme až 25 min. před zahájením utkání. Je smutné nemít na úrovni přeboru šatnu, a navíc není k dispozici ani počítač a internet pro rozhodčího. Příprava na zápas 0 a čas na rozhýbání taktéž.
První minuty zápasu jsou vyrovnané, od vápna k vápnu. Po prvním prostřídání se však dostáváme pod mírný tlak, kdy neudržíme chvilku míč pod kontrolou a díky tomu nám létají nebezpečné centry ze stran před branku. I tato parta se však rozhýbala a začala pomalu získávat územní převahu. Z toho pramenily dvě šance, kdy jsme trefili tyč a šli sami na brankáře. Bohužel jsme šanci neproměnili. Od těchto chvil jsme začali být silní na míči a drželi domácí na distanc od naší branky. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme inkasovali gól z dlouhého nákopu přes celé hřiště, kdy náš obránce nezachytil náběh protihráče a hráč pouze patičkou škrtl skákavý míč na úrovni velkého vápna do branky okolo těla vyběhlého brankáře. Byla to studená sprcha, která se projevila i v začátku druhého poločasu. Domácí si hru nekomplikovali mezihrou a všechny míče mířili buď výhozem nebo nákopem za obranu. Po jednom takovém nákopu jsme zbytečně darovali domácím roh. Ve 42. minuta jsme dostali z rohu druhý gól. Kdy hlavičku brankář pouze vyrazil k tyči, kde zůstal zcela sám útočník domácích a nikým neatakován dorazil balón do branky. Obránce, který u něj stál pouze koukal. Domácí se ještě více zaměřili na bránění. Od této chvíle jsme začali převádět hru, kterou bychom chtěli, aby kluci hráli od prvních minut. Začali jsme domácí přehrávat a vytvářet si šance. FK DUKLA JM 2006 - Hlavní stránka | Facebook

Po jednom takovém tlaku jsme získali penaltu, kterou jsme ale neproměnili, ani netrefili branku. O minutu později však jsme snížili stav a o další minutu těsně minuli domácí branku. Stříleli jsme ze všech možných pozic, ale pouze do brankáře. Domácí obranný val nám více nedovolil a zápas, trochu zbytečně vyhecovaný ze strany domácích, skončil v náš neprospěch. Škoda, ale pozitivní bylo, že jsme se i pod tlakem snažili hrát fotbal, což po klucích chceme.

Příští utkání hrajeme 🏟️ na Mikulce 🗓️ 17.11.2018 od 11:30 s Duklou Praha.