PRAGA - DUKLA JM U13 * 12.kolo

08.04.2018

Tj Praga ⚽ FK Dukla JM  1 : 3 ( 0 : 1 )

Neděle 8.4.2018 ⚽ nový čas výkopu 13:00 hod. ⚽ TRÁVA - Sokolovská 986/304a, P9 - Vysočany

Sestava:

Kubálek Vojtěch & Matoušek Daniel, Nguyen Kiet, Kočovský Matyáš, Lejsek Matyáš, Nguyen Anh, Nguyen Filip, Nguyen Marek, Kulhavý Jakub, Tichý Jakub, Obergruber Thomas, Krameš Jakub

Střelci:

Tichý Jakub 2x, Krameš Jakub.

Shrnutí:

Hned v prvním jarním utkání jsme zavítali do Vysočan k velmi kvalitnímu týmu. Po dlouhé době jsme si mohli zahrát na přírodní trávě, která nám samozřejmě dělala problémy, především odskoky míče. Domácí se do nás od první minuty zakousli a svým zvýšeným pohybem a důrazem nám dělali problémy v rozehrávce. 10 minut nám trvalo než jsme se přizpůsobili a začali hru srovnávat. Bohužel, hra byla dnes dobrá pouze do 2/3 hrací plochy. Řešení v okolí vápna jsme měli bezzubé. Ale uklidnila nás první krásná branka z 20 m, kdy se krásně z voleje trefil Tichajz (Tichý). Tímto gólem jsme se zklidnili na míči a začali hrát kombinační fotbal. Domácí chvilku před poločasem srovnali po naší hrubé rozehře směrem dozadu. Říkáme si, co se nemáme dělat a hned vzápětí to uděláme. Poločas 1:1. Hned v úvodu druhého poločasu šli domácí sami na brankáře potom, co jsme neodhadli odskok míče ve středu hřiště. Ale bravurním zákrokem nás podržel brankář Kuby (Kubálek). Od tohoto momentu jsme zkvalitnili naší hru, byli jsme přesnější a šli do pohybu a domácí jsme tlačili a přicházeli šance. Po jedné z nich jsme navýšili skóre, kdy Kiet zpětnou přihrávkou našel Kramiho (Krameš) a ten zavěsil. O 5 minut později po individuální akci Tichajze (Tichý), kdy proměnil sólo na brankáře (na stav 3:1), jsme už domácí k ničemu nepouštěli a kontrolovali jsme hru. Zápas byl velice náročný nejen po fyzické stránce ale i psychické, kdy domácí velmi hlasitě povzbuzovali své svěřence, a ty doslova "jezdili po zadku". Dnes jsme v určitých pasážích předvedli velmi kvalitní věci a ty rozhodli jinak vyrovnaný zápas.

Ačkoliv se nedostavil televizní štáb TV-DJM-U13, podařilo se získat záznam zahraniční TV !!! :+)