MOTORLET - DUKLA JM U11

06.05.2017

16.kolo * Sobota 6. 5. 2017, výkop od 10:00 (UMT Motorlet Butovická) - nakonec změněno z UMT na trávu...

Sestava:
1. tým = Bryscejnová + Kapek, Krameš, Nguyen F., Stříbrský, Razesberger, Poustka, Berisha (7:9)
2. tým = Hornek + Míka, Štěpán, Kulhavý, Kendra, Forejt, Novák, Bednář, Nguyen M. (14:4)
Hodnocení:

Tak dnes oproti minulému zápasu na Meteoru musím pochválit první hřiště, ani jednu svou čtvrtinu neprohráli. Výkon byl takový, jaký by jsme chtěli vídat v každém zápase !!! Bohužel, druhé hřiště nám nevyšlo. Zde nám vázla rozehra od branky, soubojů jsme se zúčastňovali pouze opíráním o hráče, málo pohybu pro míč a první 2/4 nás to stálo výsledek, kdy domácí byli jasně lepší a my nevstřelili žádnou branku. V posledních dvou jsme už zlepšili souboje, rychleji dali míč od nohy a vytvářeli si šance, ale to proměňovaní :+(
V posledních dvou čtvrtinách nás domácí trestali hlavně z brejků. 3/4 jsme prohráli 1:3 a poslední remizovali 3:3, bohužel jsme začali plnit, co máme, až moc pozdě... Nutno uznat kvalitu domácích, kde nám dělali největší problém svým důrazem.
Nevadí, jedeme dál, o víkendu nás čeká Vyšehrad. A i tady se budeme snažit ukázat co nejlepší výkon, abychom sami měli radost z fotbalu.