Junior Praha x FK Dukla JM 4 : 2 ( 1 : 0 )

PONAUČENÍ

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Nguyen T., Kočovský, Lejsek, Vyjídák, Kapek, Krameš, Kulhavý, Stříbrský, Obergruber, Štěpán, Míka

Střelci: Nguyen T., Kočovský (p)

Shrnutí:

V prvním poločase jsme byli herně lepší, drželi jsme míč pod kontrolou a kombinacemi se dostávali bohužel jen do pološancí. Domácí hráli jednoduše a z ojedinělého brejku vstřelili první gól utkání. Na konci poločasu jsme si vytvořili dvě slušné šance, ale brankář domácích je zlikvidoval. Nástup do druhého poločasu byl perfektní, ve druhé minutě jsme srovnali a domácí nevěděli, kam dříve skočit. Bohužel jsme se srazili vlastní chybou ve vápně a domácím darovali gól zdarma. Od tohoto momentu jsme přestali hrát naší hru, domácí přidali na důrazu, který nám dělal problémy a na který jsme zatím v předešlích zápasech nenarazili. Další dva góly jsme obdrželi ze standartních situací a to slabým důrazem v našem vápně. Na konci zápasu jsme ještě proměnili penaltu a upravili výsledek na konečných 4:2. Myslím, že herně jsme nezklamali, naopak jsme měli perfektní pasáže a na nich je potřeba dále pracovat. I domácí nás pochválili, že jsme herně byli lepší. To je dobré povzbuzení do dalších zápasů. A na tvrdší hru si přivykneme a bude to OK.
Příští utkání hrajeme v neděli 8.10. od 10:45 h na Mikulce s Union Vršovice, který je 4. týmem v tabulce.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky