SK Hostivař ⚽ FK Dukla JM  1 : 9 ( 0 : 5 )

Sobota 21.4.2018 ⚽ výkop 11:00 hod. ⚽ TRÁVA - Švehlova 1362/36, P10 - Hostivař

Pohledný zápas

Sestava: Kubálek & Nguyen T., Matoušek, Kočovský, Lejsek, Vyjídák, Nguyen A., Kapek, Krameš, Obergruber, Nguyen M., Štěpán, Nguyen F., Kulhavý, Tichý.

Střelci: Tichý 3x, Krameš 2x, Obergruber 2x, Lejsek, Nguyen T.

Shrnutí: Do dnešního zápasu jsme postavili celé dvě sedmičkové party, abychom v tomto teplém počasí udrželi neustále rychlé tempo hry. Což se postupem času ukázalo jako důležitý rozdíl. V prvním poločase bylo utkání do 15. minuty velmi vyrovnané, ale pouze jen od vápna k vápnu. Od 19. minuty do 23. minuty jsme se prosadili 3x a byli jsme tak v klidu a v pohodě na míči. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky. V druhém poločase jsme se i nadále tlačili do útoku a přišla výhoda dvou sedmiček na střídaní, protože jsme zůstali čerství a vytvářeli si zajímavé akce a dále navýšili skóre. Bohužel čisté konto jsme neudrželi, po propadnutém souboji uprostřed hřiště, vstřelil soupeř branku. Dnes jsme byli úspěšní po individuálních a kombinačních akcích, ale naopak nám chybělo prosadit se po standartních situacích a to příležitostí bylo hodně. Na tuto činnost se musíme zaměřit, protože při vyrovnaných zápasech standartní situace rozhodují.
Příští utkání hrajeme v pátek 27.4.2018 od 16.30h na Mikulce s Juniorem Praha.