FAAZ - DUKLA JM U13 * 1.kolo přeboru

08.09.2018

FAAZ Praha 🆚 DJM ❌ 2 : 11 ( 0 : 5 )

První zápas v přeboru

Sestava: Prüher, Koptiš, Bednář, Poustka, Novotný, Bartoš, Obergruber, Němec, Kapek, Krameš, Tichý, Kulhavý, Štěpán, Nguyen M. Střelci: Tichý 5x, Krameš 2x, Bartoš, Němec, Novotný, Obergruber.

Shrnutí: V prvním utkání po postupu do Pražského přeboru, jsme zavítali na Barandov, kde jsme se utkali s Fotbalovou Akademií Alexe Zbura. Byli jsme plní očekávání, jak to kluci budou v nové soutěži zvládat. První minuty byly více bojovné než fotbalové, hřiště bylo malé a nebylo kam hru roztahovat. Postupem času jsme začínali získávat uzemní převahu a tím si i vytvářet šance. Po vysokém napadání získáváme míč a střílíme první branku utkání. Tím jsme lehce polevili a domácí se více osmělovali a vyráželi k brejkům. Kluky jsme začali více nabádat ke klidu na míči a projevilo se to ihned ve výsledku. Poločas dohráváme v poměru 0:5. Nástup do druhého poločasu byl ale z naší strany velice chladný a domácí během dvou minut střílí dvě branky. Reagovali jsme rychlým prostřídáním a zvýšenou domluvou k přístupu. Prostřídaní nám pomohlo, převzali jsme opět hru a postupně navyšovali skóre. Domácí hrozili pouze z dlouhých nákopů z našich faulů. Jelikož bylo hřiště dosti krátké, bylo to o samém souboji. Někteří hráči nás mile překvapili.

Příští utkání hrajeme v sobotu 15.9. od 12.30 h na Mikulce s FK Meteor Praha.

Sobota 8. 9. 2018 ⚽ výkop 11:00 *** změna hřiště !

nově 4.9. - Chaplinovo Namesti 1/615

původně - hřiště ČECHOSLOVAN CHUCHLE T.

1.kolo přebor MŽ * FAAZ X Fk Dukla JM 🆚 Fotbalová akademie Alexe Zbura (domácí tým) ⚽