📰 Zlepšený druhý poločas 📰 MŽ "A" U-13 📰

FK DUKLA JM 2006 🆚 FK Viktoria Žižkov 2006 ❌ 3️⃣-2️⃣ (0:2)

Sestava 👣: Vagenknecht 🧤 Bednář, Novák, Stříbrský, Poustka, Kapek, Němec, Krameš, Obergruber, Rypota, Čunát, Prüher, Míka, Kulhavý

Střelci ⚽: Obergruber, Krameš, Kulhavý

Shrnutí 🥅: Dnešní soupeř nám v prvním poločase dělal velké problémy. Od prvních minut byl lepší a nás pouštěl pouze sporadicky ke své brance. Často jsme zbrkle reagovali v obranné fázi a kopali do míče z jedné, aniž jsme věděli kam. Tím nás hosté dostávali pod tlak. První gól jsme dostali z rozehrávky od branky. Od brankáře skákavý míč, špatné zpracování, odskok míče směrem k naší brance soupeř předskočil a zakončil k tyči. O dvě minuty později jsme inkasovali další branku z rohového kopu. Kdy osamocený hráč na zadní tyči hlavičkou uklidil míč k tyči. Pro nás to byla velká sprcha, ale i po tomto úvodu jsme do poločasu srovnali hru.
Do druhého poločasu jsme upravili sestavu. A tentokrát jsme byli my od prvních minut lepší na hřišti. Tlačili jsme soupeře k vlastní brance a vytvářeli si gólové situace. Ke snížení stavu došlo po krásné akci Kramiho na levé straně, kdy obešel dva protihráče a centrem našel Obra ve vápně a ten hlavou umístil míč na zadní tyč. Tento gól nás hodně psychicky zvedl. Na hřišti jsme lítali, bojovali a brzy přišlo srovnání stavu. Kdy Obr zakončoval, brankář vyrazil míč vedle sebe a Krami doběhl a uklidil míč do odkryté branky. Blížil se konec utkání, ze strany jsme kopali standardní situaci, míč letěl do vápna, kde našel Kubu Kulhavého a ten z voleje trefil míč k tyči. Závěr utkání jsme již dohráli s větší disciplínou směrem dozadu. Dnešní utkání bylo kvalitní, rychlé, tvrdé ale férové.