V prvním poločase jsme měli vyšší tempo ...

Sestava: Kubálek & Matoušek, Haišman, Nguyen T., Nguyen A., Kočovský, Vyjídák, Lejsek, Kapek, Krameš, Kulhavý, Nguyen M., Obergruber.

Střelci: Nguyen T. 2x, Kapek, Krameš, Kulhavý, Nguyen A., Kočovský.

Shrnutí:

Páteční odpoledne, příjemné počasí a k tomu kvalitní soupeř. Vše bylo nachystáno ke kvalitnímu utkání a zápas to byl opravdu pěkný od první do poslední minuty. První poločas jsme soupeře přehrávali a výsledkem toho byl poločasový výsledek 7:0. Některé góly jsme donesli takřka až do prázdné branky. Druhý poločas už byl nerozhodný. Šance se střídali na obou stranách a brankáři se činili. Utkání mělo kvalitní tempo a kdo se byl podívat, určitě nelitoval.

Příští utkání hrajeme 9.6.2018 v Radotíně od 10 h.

NOVÝ TERMÍN ! Pátek 1.6.2018 ⚽ výkop 17:30 hod.

(původně - sobota 2.6.2018 ⚽ výkop 09:00 hod.) ⚽ UMT - Mikulova 1594/4, P-4