DUKLA JM U13 - MOTORLET * 14.kolo přeboru

07.04.2019

📰 Kvalitní utkání 📰 MŽ "A" U-13

DJM 🆚 MOTORLET ❌ 0 : 0 (0 : 0)

Sestava 👣: Vagenknecht 🧤Pampurik, Novák, Štěpán, Bednář, Kapek, Nguyen F., Krameš, Němec, Nguyen M., Rypota, Bartoš, Prüher, Obergruber, Kulhavý.

Shrnutí 🥅: Dnešní utkání ovlivnilo zranění našeho hráče. Tímto mu posíláme pozdravy a přejeme brzké uzdravení. Od prvních minut nás hosté zatlačili na naší půlku a těžko jsme stíhali jejich tempu. Až do 11 minuty, kdy se u postranní čáry srazili dva hráči, bohužel tak nešťastně, že to odneslo koleno našeho hráče. Hra se na delší dobu přerušila, poněvadž zranění si vyžádalo příjezd RZS. Po pauze jsme se zklidnili a začali jsme být do poločasu vyrovnanějším týmem. Na obě strany s minimem možností vstřelit branku. Prvních 15 minut druhého poločasu bylo opět vyrovnaných ale posledních 20 minut jsme začali být o něco lepší a začali si vytvářet gólové šance. Na konci se "lámal chleba", všichni šli na doraz a gól visel ve vzduchu. V závěru jsme měli dvě obrovské příležitosti vstřelit gól, ale hosty podržel brankář. Šance jsme neproměnili a byl konec utkání. S bodem jsme spokojeni, i když jsme asi měli o trochu více šancí na výhru.