DUKLA JM U13 - METEOR * 2.kolo přeboru

15.09.2018

DJM 🆚 Meteor Praha ❌ 4 : 2 ( 3 : 1 )

Úvod rozhodl

Sestava 👣:
Prüher & Poustka, Bednář, Štěpán, Kapek, Obergruber, Krameš, Němec, Novotný, Bartoš, Nguyen M., Tichý, Kulhavý.
Střelci ⚽: Tichý, Němec, Obergruber, Krameš.

...

Shrnutí 🥅: Do dnešního utkání jsme vstoupili v totožné sestavě jako v prvním utkání. Jsme stále v období, kdy hledáme sestavu, abychom i po prostřídání byli stále na hřišti konkurence schopni. Kluci ročníku 2007 se stále rozkoukávají a nám trenérům ukazují, jak se kdo z nich rychle adaptuje na větší hřiště, rychlejší tempo a jak vstřebávají taktické prvky ve hře. Proto máme stále hru neurovnanou.
Ale k zápasu. V prvních patnácti minutách jsme vstřelili tři branky a měli ve hře navrch. Závěr prvního poločasu už hosté byli více na míči. A po překopnutí obrany nám jejich hráč utekl a upravil poločasové skóre na 3:1. A to ještě Fanda v brance bravurně zneškodnil penaltu !
V úvodu druhého poločasu jsme měli dvě obrovské šance které, jsme bohužel neproměnili. Hosté byli od této chvíle lepší na míči a my jsme se snažili po zisku balónu vyrážet do rychlých brejků. Z jednoho takového jsme vstřelili další uklidňující gól. Hra se srovnala a byla spíše od vápna k vápnu. Hosté na konci utkání vstřelili další branku, po nedorozumění brankáře s obráncem, kdy si ani jeden nezařval mám na dlouhý míč za obranu a hostující hráč neměl problém dát gól do prázdné branky. Dnešní zápas byl opět zase o stupeň rychlejší než minulý týden a našim klukům se zatím daří přizpůsobovat se rychlosti a tvrdosti hře. Máme však i stále před námi hodně práce na odstraňování nedostatků ve hře.
https://www.fkduklajm.cz/uvod-rozhodl/

Příští utkání 🗓️ hrajeme 21.8. od 17 h s Motorletem Praha na 🏟️ hřišti v Řeporyjích.

Sobota 15. 9. 2018 ⚽ výkop 12:30, hřiště MIKULOVA UMT

SOUPEŘ:

https://www.meteor06.estranky.cz/

https://www.fkmeteorpraha.cz/?page_id=320

2.kolo přebor MŽ * Fk Dukla JM X FK Meteor Praha VIII 🆚 FK Meteor Praha VIII (hostující tým) ⚽
https://www.meteor06.estranky.cz/

🗺️ Mapa

https://goo.gl/maps/9AYhsVi38pP2

🕙 sraz v 11:30 - jako obvykle hodinu předem 😉
📋 nominace - 

www.tymuj.cz

🥅 soutěž - 

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/5d1968b9-d921-4dc1-8e9c-07ccadea3a7f?programFilter-team-id=69eea1a1-f797-48b6-887a-4082c2f3b35c&programFilter-round-id=2

📰 https://duklajm06.webnode.cz/l/dukla-jm-u13-meteor-2-kolo-preboru/     

🔥 Druhý zápas v přeboru MŽ