DUKLA JM U13 - JUNIOR * 15.kolo

27.04.2018

FK Dukla JM ⚽ Junior 0 : 1 ( 0 : 0 )

Nově 27.4.2018 PÁTEK ! ⚽ výkop 16:30 hod. ⚽ UMT - Mikulova 1594/4, P-4 (přesunuto na přání soupeře z 29.4.)

Závěr utkání jsme nezvládli...

Sestava: Kubálek & Matoušek, Nguyen T., Kočovský, Lejsek, Vyjídák, Krameš, Nguyen F., Nguyen M., Kapek, Kulhavý, Obergruber, Tichý.

Shrnutí: V dnešním utkání jsme se mohli dotáhnout na vedoucí celek naší skupiny, který ještě v této sezóně nepoznal porážku. Od prvních minut to byl rychlý a tvrdý zápas. Ani jeden z týmu nepouštěl druhý tým do nějakých šancí. Obrana převyšovala nad útočnými snahami. Ke konci prvního poločasu jsme měli lehce na vrch, ale pouze po vápno. Ve druhém poločase byl ke konci zápasu Junior o něco více aktivní a 5 minut před koncem utkání nám vstřelil jejich vítěznou branku. Na to jsme již nedokázali odpovědět. Při vyrovnaném zápase rozhodují standartní situace a ty jsme v tomto utkání zahrávali hodně špatně, na což se nyní více zaměříme v trénincích. Jinak utkání nebylo po fotbalové stránce příliš pohledné. Šlo o první místo a byl to spíš boj, ale férový a správně vypjatý. Nic se neděje, jedeme dál. Příště proti Vršovicím nás opět nečeká žádné jednoduché utkání, takže hurá do práce a vrátit se na fotbalovou pohodu. Další zápas 5.5.2018 na Unionu Vršovice od 10:45 h.

🕤 sraz v 15:30 - jako obvykle hodinu předem 😉