23.09.2017

FK Dukla JM x SK Hostivař 9 : 3 ( 3 : 1 )

Dobývaní branky soupeře

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Vyjídák, Lejsek, Nguyen T., Kočovský, Nguyen M., Kapek, Krameš, Berisha, Pampurik, Stříbrský, Štěpán, Míka, Obergruber

Střelci: Matoušek 2x, Berisha, Kapek, Stříbrský 2x, Nguyen T., Krameš, Obergruber

Shrnutí:

Dnešní zápas byl o tom, jak překonávat obranný val před brankou hostí. Hosté přijeli hrát pouze na brejky a jak se říká, zaparkovali autobus před svou brankou. Dlouho byl stav vyrovnaný, případně rozdíl jednoho gólu a z mnoha šancí, co jsme měli, jsme nedokázali hostům odskočit. Zlom nastal v úvodu 2. poločasu, kdy jsme během 5 minut vstřelili 3 branky. A zápas se už jen dohrával. Skóre mohlo být o hodně vyšší, ale doufám, že si góly necháváme i na další zápasy.

Příští utkaní: 28.9. od 14:15 h na Mikulce proti Slavoj Podolí a následně v neděli 1.10. od 16 h na Junioru Praha.

3.kolo na Mikulce, výkop ve 12:30 v sobotu 23.9.2017