📰 Dobrý jen poločas 📰 MŽ "A" U-13

DJM 🆚 FAAZ ❌ 11 : 3 (8 : 1)

Sestava 👣: Vagenknecht 🧤 Pampurik, Novák, Štěpán, Kapek, Nguyen F., Obergruber, Němec, Poustka, Rypota, Nguyen M., Kulhavý, Prüher.

Střelci ⚽: Kulhavý 5x, Nguyen M., Štěpán, Rypota, Prüher, Kapek, Obergruber

Shrnutí 🥅: Úvodní kolo jarní části jsme zvládli dle našich představ pouze do prvního poločasu. V první části zápasu jsme soupeře přehrávali, jak herně tak i v osobních soubojích. Kluci hráli to, co po nich vyžadujeme. Úvod druhého poločasu byl rozpačitý. Dvě a půl minuty hry jsme pouze házeli auty, které vždy soupeř opět zahrál mimo hřiště. Zápas podle toho zapadl do šedi, bez jiskry z obou stran a místo fotbalu z toho byla holomajzna. Po tomto úvodu nastala plejáda zahozených šancí, kdy jsme stáli metr od brankové čáry a v několika šancích nepochopitelně nevstřelili gól. Následně i hosté začali více útočit a dostávali se do šancí. Zápas se tedy spíše dohrával v neurovnané hře.

#fkduklajižníměsto #mladšížáci 💛❤️ #hrdýnasvůjklub ⚽ #myjsmetým 🏟️#mynatomáme

V příštím zápase zajíždíme na Meteor Praha a tam nám rozhodně pouze jeden dobrý poločas nebude stačit k nějakému lepšímu výsledku. Buďme na sebe více přísní a chtějme sami od sebe více.

Sobota 23.03.2019 ⚽ výkop v 08:15, Mikulova UMT