Pátek 28. 9. 2018 ⚽ výkop 12:15, hřiště MIkulova UMT

Soupeř:

Zápas jako na houpačce

Sestava: Vagenknecht, Bednář, Nguyen M., Kulhavý, Štěpán, Kapek, Krameš, Obergruber, Soukup, Novotný, Němec, Tichý, Stříbrský.

Střelci: Tichý, Stříbrský, Nguyen, Kapek, Kulhavý.

Shrnutí: Dnešní zápas byl jako na houpačce. Pro trenéry nic moc. Úvod byl z naší strany dobrý a po patnácti minutách jsme měli dvoubrankový náskok. Potom přišel zkrat a do poločasu jsme inkasovali čtyři branky. Do druhého poločasu jsme promíchali sestavu a nastupovali plní odhodlání něco s výsledkem udělat. Bohužel úvod nám nešel a dostali jsme další branku. Po této brance se kluci vzchopili a začali hrát. Během šesti minut jsme srovnali stav na 5 : 5. V poslední minutě zápasu jsme kopali penaltu, kterou jsme dali pouze do tyče a zápas skončil remízou. Chválím kluky za bojovnost, že to nevzdali i za nepříznivého stavu, ale na druhou stranu, dostávali jsme příliš laciné branky.

Příští utkání hrajeme v neděli 7.10.2018 v 10:45 h na Zličíně.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky