DUKLA JM U11 - HÁJE

05.11.2016

Uklidnění a zasloužená výhra v derby JM

FK Dukla JM : FC Háje (19:14)

Sestava: 1.hřiště: Bryscejnová, Kapek, Krameš, Nguyen F., Nováková, Novák, Obergruber (11:5)

2.hřiště: Vagenknecht, Míka, Kulhavý, Štěpán, Pampurik, Kendra, Berisha, Razesberger (8:9)

Hodnocení: Dnes nás čekal městský rival z Jižního Města. Celý zápas proběhl v pěkné kulise, kdy rodiče obou týmu podporovali svůj tým. 1/4 na obou hřištích byla z naší strany hodně neurovnaná a po jejím skončení by bookmakeři na nás nevsadili ani halíř - celkové průběžné skóre 1:7. Míče jsme až moc tahali, auty si házeli na kolena a pomalu plnili své úkoly na hřišti. Logicky tedy přišel lehký pohovor, který následně přinesl své ovoce v podobě uklidnění se kluků na míči. Udělali jsme přeskupení v řadách, nabádali jsme kluky si více přihrávat a rychleji dodržovat danou taktiku. Od 2/4 se začal vývoj skóre otáčet pomalu na naší stranu. A od 3/4 jsme už pouštěli hosty pouze do ojedinělých brejků a sami si vytvářeli mnoho šancí. Jen na prvním hřišti jsme rozezvučeli 7xkrát brankovou konstrukci.

Na 1.hřišti jsme udrželi ve 2/4 a 3/4 dokonce 0 na kontě obržených gólů a na 2.hřišti ve 3/4 a 4/4 také. Škoda že nám utekl (po kolikáté už ???) začátek utkání. Kluky ale musím velmi pochválit a sami kluci viděli, že když se dodržuje, co si řekneme, výsledky přicházejí a i z předvedené hry mají sami radost. I přes marodku jsme s ostatními kluky dokázali utkaní zvládnout a postupně dokráčet ke sladkému vítězství.

9. kolo Sobota 5. 11. 2016 / výkop 09:15 / SCHULHOFFOVA tráva - nezapomenout TERMOPRÁDLO horní i dolní !!!

https://fkduklajiznimesto.rajce.idnes.cz/2016_11.05._DUKLA_JM_-_HAJE_JM_G3A_-_SPR_2006_2HP/#DERBY_JE_NASE_DUKLA_JM_-_HAJE_JM.jpg 

Příští neděli zajíždíme na Podolí. Tak pojďme znovu si kvalitně zahrát a udělat si radost vítězstvím !