Přátelské utkání na 1 hřiště ⚽ Mikulova UMT (sraz 14:40 hod.)

FK Dukla JM : Sokol Řepy  11 : 3 ( 3 : 1 )

Prüher František + Nguyen Kiet, Nguyen Filip, Ngyuen Marek, Nguyen Anh, Kočovský Matyáš, Lejsek Matyáš, Kapek Milan, Tichý Jakub, Kulhavý Jakub, Krameš Jakub, Obergruber Thomas.

Střelci:

Tichý 5x, Nguyen Kiet 3x, Lejsek Matyáš, Krameš Jakub, Nguyen Anh.

Shrnutí:

Na jedno z posledních utkání před začátkem soutěže jsme si pozvali zdatného, bojovného soupeře, který nám nedal nic zadarmo. Naše rozehra od branky byla krkolomná s malým pohybem pro míč. Tím pádem jsme byli neustále v soubojích 1:1. Namísto toho, abychom to řešili, jak si říkáme, jsme hledali úplně opačná řešení. Přechodová fáze byla v pořádku, ale opět řešení v útočné fázi bylo takové bez myšlenky. Poločas 3:1. O poločase jsme si vysvětlili, co chceme hrát. v útočné fázi hrát na 1-2 doteky a zrychlit hru. Nástup do druhého poločasu byl zlomem celého zápasu. Kdy jsme během 5 minut vstřelili 3 branky, hostům odskočili a začali jsme rotovat se sestavou, aby si kluci zkusili i jiné posty. Posledních 10 minut už byla hra pouze na jednu branku a souboj našich kluků s hostujícím brankářem.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky