Běchovičtí Sršni x FK Dukla JM 1 : 3 ( 1 : 1 )

7.kolo v Běchovicích, výkop v 11:00 v sobotu 21.10.2017

Ospalý úvod

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Nguyen T., Kočovský, Haišman, Lejsek, Kapek, Krameš, Štěpán, Nguyen F., Kulhavý, Obergruber

Střelci: Matoušek, Obergruber 2x

Shrnutí:

Tak dnes nás nečekal vůbec lehký soupeř, domácí se do nás zakousli, napadali rozehrávku hodně vysoko, byli agresivnější v každém souboji a my se jen pomalu osmělovali k nějaké hře. Brzy jsme inkasovali branku z rohového kopu, ale paradoxně nám to pomohlo ke zlepšení. Uklidnili jsme se na míči a začali postupně hrát, to co chceme. A přišli šance. Z jedné z nich jsme kopali penaltu, kterou jsme bohužel neproměnili, ale na naší hře to nic nezměnilo. Do poločasu jsme stačili srovnat skóre na 1:1.

V poločase jsme udělali lehkou rošádu se sestavou a vstoupili do 2.poločasu hned v prvních sekundách gólem. A druhý poločas už jsme domácí nepustili k trvalému tlaku, pouze k individuálním výpadům a kontrolovali hru. Vytvářeli jsme si šance, ale dlouho nám trvalo než se nám podařilo dát další gól a odskočit tak na na rozdíl dvou branek.

Dnes velká pochvala za otočení vývoje zápasu, ale na druhou stranu vrásky z našeho řešení situací v útočné fázi. Máme stále co zlepšovat.
Příští utkání na Tempu 4.11.2017 od 14:30 h

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky