FK Dukla JM : Slovan Kladno 11:3 (6:0)

Sestava: Kubálek V. (G) &

+ Nguyen T., Kočovský M., Lejsek M., Vyjídák J., Matoušek D., Berisha D., Obergruber T.

+ Krameš J., Kapek M., Míka M., Nguyen F., Tichý J., Stříbrský J., Pampurik P.

Shrnutí: K prvnímu utkání jsme nastoupili trochu nervozní a s "těžkými" nohami. První poločas byl celkem vyrovnaný ale bezgólový, naše hra byla kostrbatá, pomalá a chvílemi jsme vypadali, že hrajeme poprvé fotbal. Do druhého poločasu jsme se uklidnili, změnili rozestavení u první party a hned přišly góly. Ty nás uklidnily a pomalu začal být na hřišti pouze jeden tým. A hlavně jsme se rozhýbali.
Do druhého utkání jsme vlétli jak se patří a gólmana hostů jsme neustále zaměstnávali. Poločas 6:0. Do druhého poločasu jsme proházeli všechny posty a chvilku nám trval,o než jsme si na toto rozestavění zvykli. Gólů mohlo být o hodně více, ale pálili jsme jednu šanci za druhou. Hosté snižovali pouze z ojedinělých brejků, kdy jsme kluky nabádali, aby hráli až "do kuchyně".

Příští týden nás čekají o poznání kvalitnější týmy, tak se už těšíme na tuto konfrontaci.
Soupeři pro příští týden jsou: Tatran Rakovník a Junior Chomutov.