ZIMNÍ LIGA MŽ * Memoriál Petera Ogureka
Zimní liga * pořadatel TJ Tatran RAKOVNÍK
Organizace žákovské ligy - Memoriál Petera Ogureka která se uskuteční v zimním období 2017 / 2018 na UMT Tatranu Rakovník.
INFO POŘADATELE:
Družstva se rozdělila do dvou skupin (A + B). V základní skupině každý tým odehraje 5 zápasů. Po základních skupinách následují 2 utkání play off. Z toho tedy vyplývá, že by celkový počet zápasů (7) zůstal zachován.
MAPA HŘIŠTĚ ( Šamotka 246, 269 01 Rakovník ):
Odkaz na web pořadatele:
https://tatranrakovnik.4fan.cz/2017/11/28/memorial-petera-ogureka/
https://tatranci-05.webnode.cz/zimni-liga-2017-2018/
Přihlášená mužstva:Tatran Rakovník, Junior Chomutov, SK Kročehlavy, Slovan Kladno, SK Kladno 06, FC Slavia Karlovy Vary 05, FC Slavia Karlovy Vary 06, SK Petřín Plzeň, FK Dukla Jižní Město, TJ Unhošť, SK Rakovník, SK Slaný.
SKUPINA A
1. Junior Chomutov; 2. Slovan Kladno; 3. FK Dukla Jižní Město; 4. TJ Unhošť; 5. Tatran Rakovník; 6. SK Rakovník
SKUPINA B
1. FC Slavia Karlovy Vary 05; 2. SK Kladno; 3. SK Petřín Plzeň; 4. SK Kročehlavy; 5. FC Slavia Karlovy Vary 06; 6. SK Slaný
Termín: prosinec 2017, leden - březen 2018
Pořadatel: TJ Tatran Rakovník, z.s.
Místo konání: fotbalový areál TJ Tatran Rakovník, z.s.
Hrací doba 2x30 min. s 10min. přestávkou.
Mezi zápasy 30 min. pauza.
x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
Rozpis zápasů - DJM-MŽ:
SOBOTA * 13.01. 2018 / 12:00h ⚽ TJ Unhošť
SOBOTA * 13.01. 2018 / 15:00h ⚽ Slovan Kladno
https://www.tj-slovan-kladno.cz/blokmz.html
SOBOTA * 20.01. 2018 / 12:00h ⚽ Tatran Rakovník
https://tatranci-05.webnode.cz/zimni-liga-2017-2018
SOBOTA * 20.01. 2018 / 15:00h ⚽ Junior Chomutov
https://www.juniorchomutov.cz/mladsi-zaci-u13
NEDĚLE * 28.01. 2018 / 10:45h ⚽ SK Rakovník
https://www.skrakovnik.cz/maldez/mladsi-zaci-u-13
-------------------------------------
Následuje Play Off podle umístění ve skupině.
NEDĚLE * 18.02. 2018 o umístění 5 a 6 ze skupin A,B o 9-12 místo.
NEDĚLE * 04.03. 2018 o umístění 4 a 3 ze skupin A,B o 5-8 místo.
SOBOTA * 10.03. 2018 o umístění 2 a 1 ze skupin o 1-4 místo.
2. KOLO - SKUPINA A - LEDEN 2018 (13.01. 2018)
FK Dukla Jižní Město - TJ Unhošť
Slovan Kladno - SK Rakovník
PŘESTÁVKA (30 MINUT)
SK Rakovník - TJ Unhošť
Slovan Kladno - FK Dukla Jižní Město
Zobrazení pro čtení Nápovědu k funkcím přístupnosti můžete zobrazit stisknutím Alt+Shift+A.
3. KOLO - SKUPINA A - LEDEN 2018 (20.01. - 21.01. 2018)
Junior Chomutov - TJ Unhošť
FK Dukla Jižní Město - Tatran Rakovník
PŘESTÁVKA (30 MINUT)
Junior Chomutov - FK Dukla Jižní Město
Tatran Rakovník - TJ Unhošť
4. KOLO - SKUPINA A + B - ÚNOR 2018 (03.02. - 04.02 2018)
FK Dukla Jižní Město - SK Rakovník (Předehrávka - 27.01. - 28.01. 2018)
TJ Unhošť - Slovan Kladno
Tatran Rakovník - Junior Chomutov
SK Slaný - SK Petřín Plzeň
SK Kročehlavy - SK Kladno
FC Slavia Karlovy Vary 05 - FC Slavia Karlovy Vary 06 (Zápas bude sehrán v KV.)