Generálka ve vysokém tempu
V sobotním ránu jsme přivítali soupeře FC Tempo Praha na dvou hracích plochách.

1.hřiště: Bryscejnová, Kapek, Krameš, Nguyen F., Nováková, Nguyen M., Razesberger, Poustka, Hornek.

2.hřiště: Vagenknecht, Míka, Kulhavý, Štěpán, Pampurik, Novák, Bednář, Forejt, Kendra.

Hodnocení: Tempo, hrající vyšší soutěž, nás hodně potrápilo hlavně svým pohybem a důrazem v každém souboji. Někteří kluci se s tím časem vyrovnali, ale bohužel jsou i tací, kteří se zaleknou a nepodávají potom výkony takové, jaké bychom od nich požadovali. A víme z tréninku, že umí. Budeme nadále s nimi o tomto problému mluvit a snažit se to odstranit.

První hřiště se pohybem celkem soupeři vyrovnalo, ale bohužel hodně jejich akcí končilo před brankou bez zakončení z důvodu nezvednutí hlavy, kdy jsme 6 m od branky nebo dlouhé zpracování, příliš mnoho doteků s míčem. Lukáš H. a Lukáš P. jsou hodně za svými výkony, tady očekáváme více. Ema odehrála svůj standard, ale 2 tréninky týdně je málo, Marek jako nový hráč makal do úmoru, super, Jakub teď trochu ztratil jiskru, víme že umí více ale byl tahoun, Milan naběhá toho hodně, ale chce to větší efektivitu, Filip místo mluvení hrát, když se soustředí na hru je to paráda. Matyáš, chybí soustředěnost až do konce zápasu, ne jen dvě čtvrtiny a nebát se. Nikola se dnes zápasu pouze zúčastnila, nebyl to její zápas. Mluvení, vybíhání pro míč ve vápně atd. tam dnes nebylo. Příště to bude lepší. Skóre 6:11.

Druhá parta, tady klukům trvalo dvě čtvrtiny než se přizpůsobili tempu. Hodně jsme stáli na míči, chyběl nám první dotek do pohybu, lepší myšlenka v přechodové fázi, s tím spojeno pohyb bez míče. Pozdě jsme reagovali na odražené míče v okolí naší branky. Vše bylo takové na půl plynu. Poslední dvě čtvrtiny už byli o poznání lepší a i střelecky se kluci prosadili. Vagón dnes střídavé výkony, zákroky super, ale rozehra dnes vázla, Maty dokud měl síly tak byl tahounem, ale časem už nepodporoval tolik útok, jak bychom chtěli, Jakub furt ležící na zemi, dnešní jeho výkon byl poloviční, velká nespokojenost s přístupem, Petr musí přidat, jinak má v příští sezóně velké problémy na velkém hřišti, to samé Pampy, tady chceme více, není to na 100%, Bedna a souboje, tady musíme ještě hodně potrénovat, Hans, když chce paráda, ale je to málokdy a dnes opět slabý, Fory v posledních dvou zápasech vidíme zlepšení, jen tak dál, Adam se snažil, ale bylo to málo, více zrychlit s míčem a dříve vystřelit nebo přihrát, je tam občas dlouhé držení míče. Skóre 10:11

Daniel Obergruber

---------------------------------------------------

Foto z dnešního zápasu:

ZŠ Mikulova umt, Čas srazu: sobota, 25. 3. 2017 již 7:50 !!!Konec akce: sobota, 25. 3. 2017 11:00Poznámka k akci:-> Hra na 2 hřiště 5+1.-> Poslední přípravné utkání před soutěží.
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky