FK Dukla JM x Union Vršovice 4 : 3 ( 2 : 1 )

Utrápené vítězství

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Vyjídák, Lejsek, Nguyen T., Kočovský, Kapek, Krameš, Míka, Štěpán, Obergruber

Střelci: Nguyen T. (2x), Matoušek, Obergruber

Shrnutí:

V dnešním zápase to bylo jako na houpačce. Úvod zápasu jsme měli pod kontrolou a brzy vstřelili první branku. Hosty jsme pustili pouze po naše vápno. Z ojedinělé střely jsme ale dostali vyrovnávací gól. Od této chvíle, jsme začali nepochopitelně zmatkovat při držení míče. Poločas jsme ještě strhli druhým vstřeleným gólem na svou stranu. V druhém poločase jsme navýšili skóre na 3:1 a říkali si, že nebudeme zmatkovat, klidně budeme držet míč a tempo hry. Ale k našemu údivu, někteří jedinci kupili jednu individuální chybu za druhou a tím jsme hosty pouštěli stále do brejků. A časem z dvougólového náskoku byla najednou remíza. V posledních minutách po rohovém kopu jsme dali vítězný gól. Tentokrát to z naší strany po taktické stránce nebylo moc vydařené. Někteří vůbec nedodržovali věci, které se učíme a pak na hřišti vznikal chaos.
Příští utkání hrajeme 14.10.2017 od 11:30 h na Mikulce s Újezdem nad Lesy.

5.kolo na Mikulce, výkop v 10:45 v neděli 8.10.2017