FK Dukla JM x Újezd nad Lesy 6 : 1 ( 2 : 1 )

Sestava: Kubálek + Matoušek (K), Nguyen T., Lejsek, Kočovský, Vyjídák, Krameš, Obergruber, Kapek, Štěpán,
Míka, Berisha, Nguyen F

Střelci: Matoušek, Berisha, Kapek, Nguyen T., Krameš (2x).

Shrnutí:

Do dnešního zápasu jsme vstupovali od prvních minut koncentrováni a hosty zatlačili před jejich branku. Hosté velmi dobře bránili a bylo těžké se v přehuštěném prostoru prosadit. Časem jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Do poločasu hosté snížili z brejku na stav 2:1. Kluky jsme v poločase uklidňovali, že hra je v pořádku, jen to chce zrychlit auty, fauly rozehrávat rychleji, aby hosté neměli zformovanou obranu. Přesně po dvou takto rychle rozehraných akcích jsme navýšili skóre a zápas zlomili na svou stranu. V závěru jsme přidali ještě další branky, ale také i hodně šancí spálili. Dnes je to pochvala pro všechny kluky.

Příští utkání hrajeme v sobotu od 11 h v Běchovicích.

6.kolo na Mikulce, výkop ve 11:30 v sobotu 14.10.2017