DUKLA JM U11 - METEOR

24.09.2016

Šancí bylo hodně, tedy během 3.kola a letošního prvního domácího utkání na Schulhoffce

Výsledek 13:20, hřiště A 10:9, hřiště B 3:11.

FK Dukla Jižní Město » Šancí bylo hodně

FK DUKLA JM : METEOR PRAHA (13:20)

Sestava:

1.hřiště: Bzyscejnová, Míka, Nguyen, Štěpán, Novák, Forejt, Pampurik, Berisha. (3:11)

2.hřiště: Vagenknecht, Kapek, Razesberger, Kendra, Obergruber, Kulhavý, Krameš, Nováková. (10:9)

Shrnutí: V dnešním ranním zápase, jsme doslova prospali první dvě čtvrtiny. Úvodní dvě čtvrtiny byli vyrovnané na obou hřištích. Bohužel ve třetí čtvrtině na prvním hřišti nám soupeř odskakuje na více branek, jedním rozdílovým hráčem, bohužel. Kterého jsme nedokázali pokrýt. Druhé hřiště poslední dvě čtvrtiny soupeře takřka k ničemu nepustilo, ale nedávalo tolik gólu, aby byl celkový výsledek pro nás veselejší. A šancí bylo hodně.

Příští týden máme ve 4.kole volno (volný los), ale ve středu PU s Duklou Praha U10 na Mikulce.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky