ARITMA - DUKLA JM U11

19.05.2017

18.kolo v pátek jedeme na Aritmu, čeká nás tedy tradiční, i když (pro většinu hostujících týmů) poněkud složité přejíždění v pátek odpoledne přes celou Prahu...

Hřiště soupeře:

Výkop = Pátek 19. 5. 2017 * 17:00

Videopozvánka na jarní odvetu:

Zasloužená prohra

SK Aritma Praha : FK Dukla JM (21:7)

Sestava:
1. Bryscejnová + Kapek, Nguyen F., Nguyen M., Stříbrský, Razesberger, Pampurik. (8:4)
2.Vagenknecht + Míka, Štěpán, Kulhavý, Novák, Berisha, Kendra, Forejt. (13:3)

Shrnutí:

1.hřiště tady byl zápas herně vyrovnaný až do konce. Po dvou čtvrtinách (2:2), ve třetí nám domácí odskočili na rozdíl dvou branek. V poslední čtvrtině jsme hru promíchali a vše vrhli do útočení a po našich neproměněných šancích nás domácí trestali z brejků. Bohužel dnes musím na tomto hřišti pochválit spíše kluky ročníku 2007. Kluci 2006, těm se dnes opravdu moc nechtělo hrát, bohužel / Trenér Dan
2.hřiště, tady byl výkon odevzdaný, bez větší snahy hrát fotbal. Co předváděli někteří hráči, nejde popsat. Spíše to vypadalo, že přijeli na výlet. Hra obránců a gólmana byla průměrná. Bylo to jako na houpačce, dobrou akci střídala hned hloupá chyba. Hra útočníků byla podprůměrná nebo spíše žádná. Chyběla kvalita v zakončení, udržení míče, pohyb bez míče, nabídka, klička, zkrátka nic. Přitom jsme se dostávali do šancí, ale efektivita byla nulová. Na jeden gól potřebujeme 10 střel. Opět zde musíme pochválit hrající kluky roč. 2007 / Trenér Petr
Na příštím tréninku si o tomto zápase promluvíme, rozebereme a v tréninku se zaměříme na naše nedostatky a v příštím zápase, doma proti FA Praha, budeme chtít vyhrát a ukázat mnohem lepší výkon. A my víme že kluci umí hrát dobře.